DODIJELJENI OSKARI ZNANJA NAJBOLJIM OD NAJBOLJIH

Agencija za odgoj i obrazovanje, pod visokim pokroviteljstvom predsjednice Republike Hrvatske Kolinde Grabar Kitarović i Hrvatskog sabora i u suradnji s Ministarstvom znanosti i obrazovanja i Hrvatskom zajednicom županija organizirala je 28. lipnja 2018. godine u Zagrebu  svečanu dodjelu Oskara znanja državnim i međunarodnim prvacima na Ekomomskom fakultetu u Zagrebu.

Iz Islamskog vjeronauka oskare znanja, na osnovu osvojenih prvih mjesta na državnom natjecanju, dobili su:

1. Nedim Hasanbegović, 5. razred, OŠ J.J. Strossmayera, mentor: Mersad Kreštić

2. Hanan Al Issa, 6. razred, OŠ M.J. Zagorke, mentor: Mersad Kreštić

3. Medina Salihović, 7. razred, OŠ Smiljevac Zadar, mentor: Ćamil Bašić

4. Hana Arslanović, 8. razred,  OŠ grofa J. Draškovića, mentor: Edina Bešić

Na početku programa dodjele oskara prisutnima se obratila predsjednica Hrvatske Kolinda Grabar-Kitarović, a našim učenicima i njihovim mentorima oskare znanja je uručila ministrica znanosti i obrazovanja prof.dr. Blaženka Divjak.

Oskare koji su naši učenici i mentori dobili su ručni radovi Centra za odgoj i obrazovanje iz Čakovca.

U pratnji naših učenika i mentora bila je i muallima Emina Mešić, vjersko-prosvjetna referantica pri Mešihatu islamske zajednice u Hrvatskoj.

Odgovori